Новини та оголошення громади

16 Серпня, 2022 р., 12:53
З метою дослідження середовища Державної податкової служби України та оцінювання громадськістю рівня корупції в органах ДПС просимо Вас відповісти на запитання цієї анкети. Усі отримані відповіді будуть використані робочою групою з оцінювання корупційних ризиків у діяльності ДПС тільки в узагальненому вигляді. Опитування анонімне та не займе у Вас багато часу. Будь ласка, повністю та уважно прочитайте запитання та запропоновані варіанти відповідей на них. Оберіть варіант відповіді, який збігається з Вашою думкою, та позначте його.
10 Серпня, 2022 р., 14:40
Не пошуком прихистку єдиним. Українці, які переїхали, рятуючись війни, також намагаються знайти роботу на новому місці. Саме тому ми зібрали добірку держпослуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?»
08 Серпня, 2022 р., 15:29
Міністерство охорони здоров’я опублікувало алгоритм дій на випадок радіаційної катастрофи. Відповідну інформацію МОЗ опублікувало 6 серпня на тлі обстрілів російськими воєнними злочинцями Запорізької атомної електростанції.
04 Серпня, 2022 р., 09:41
Держсервіс має бути доступним. Особливо коли йдеться про послуги для людей пенсійного віку. Наше з вами завдання — допомогти їм показати життя без купи папірців, забігання до кабінетів, «щоб просто спитати», та очікувань. Все, що необхідно, можна глянути, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг.
03 Серпня, 2022 р., 13:28
У зв’язку з великою кількістю запитань щодо отримання допомоги та подачі заявок через соціальну платформу єДопомога, Мінсоцполітики надає відповіді на найпоширеніші запитання.
03 Серпня, 2022 р., 13:21
Парламент прийняв Закон України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення» (законопроєкт №7427), спрямований на вирішення проблем комунальної теплоенергетики в цілому та забезпечення проходження опалювального сезону 2022/2023 року зокрема.