Новини та оголошення громади

29 Квітня, 2021 р., 12:52
В ході підготовки 8-ї чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради восьмого скликання засідання якої відбудеться 07 травня 2021 року , провести засідання постійних депутатських комісій:
27 Квітня, 2021 р., 16:32
Вчора, 26 квітня 2021 року, у сільській раді відбулася зустріч із начальником Хмельницької ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області Щепанським Анатолієм Казимировичем та заступником начальника ДПІ Чмелюком Іваном Володимировичем.

23 Квітня, 2021 р., 10:44
Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Лісовогринівецька сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті генерального плану населеного пункту та розділу “Охорона навколишнього природного середовища”.