Новини та оголошення громади

З 1 червня в Україні починається посилений епідемічний нагляд за холерою.

Холера — це гостра діарейна інфекція, що виникає після вживання харчових продуктів або води, заражених бактерією Vibrio cholerae О1 або О139. Інфекція передається фекально-оральним шляхом через забруднену воду, їжу та побутові контакти. Без належного лікування холера може призвести до зневоднення та смерті.

12:44 03.06.2024

Актуальні відключення

Переглянути актуальні аварійні відключення, планові відключення на поточну дату та на наступних 5 днів у розрізі районів електромереж можна за посиланням https://hoe.com.ua/shutdown/all

12:38 03.06.2024

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

На початку літа в Україні, як і в усьому світі, відзначають Міжнародний день захисту дітей. Тепер 1 червня сприймається дещо інакше, більш ґрунтовно та важливо.

09:48 01.06.2024

Служба зайнятості інформує: Уряд спростив порядок надання грантів для підприємців

У рамках державної підтримки малого та середнього бізнесу Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку надання грантів за програмами "Власна справа" та "Грант для ветеранів". Відповідна постанова №491 від 26 квітня 2024 року набула чинності 4 травня 2024 року.

09:55 28.05.2024