Новини та оголошення громади

21 Квітня, 2021 р., 21:34
Відповідно до розпорядження сільського голови №62-о від 21 квітня 2021 року засідання 8 чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради 8 скликання відбудеться 7 травня 2021 року о 10 годині в приміщенні актового залу Лісовогринівецького ліцею!

13 Квітня, 2021 р., 15:55
Лісовогринівецькю  сільською радою відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб буде оприлюднено проект рішення сесії сільської ради  «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади».
06 Квітня, 2021 р., 19:11
Відповідно до рішення Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 7 по 18 квітня на території Хмельницької області почнуть діяти обмеження, визначені для “червоної зони” епідемічної небезпеки.

26 Березня, 2021 р., 14:55
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліст з питань реєстрації місця проживання відділу організаційної і кадрової роботи та документообігу Лісовогринівецької сільської ради.
26 Березня, 2021 р., 10:18
   У квітні минулого року Верховна Рада України внесла зміни до Кримінального Кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу. Згідно із внесеними змінами зросли грошові покарання, зокрема: