Новини та оголошення громади

Привітали архітекторів краю з професійним святом

Сьогодні, 1 липня, ми відзначаємо День архітектури України! Це свято людей, котрі творять красу нашого краю, чий талант та майстерність втілюються у величних будівлях , затишних вулицях та гармонійних міських кварталах.

16:14 01.07.2024

Як у громаді нагадують щодо правил благоустрою

За ініціативи Поліцейських офіцерів громади Лісовогринівецької ТГ спільно із громадським формуванням "Лісовогринівецький щит" було проінформовано сільських жителів, шляхом ілюстрацій на білбордах, щодо дотримання правил благоустрою, а саме заборони спалювання сміття, забруднення водойм та вирубку лісу. Тому разом потрібно дбати про наше навколешнє середовище для майбутніх поколінь.

21:04 28.06.2024

Представники громади взяли участь у семінарі РВ Асоціації міст України щодо реформування старшої школи

Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України провело зустріч з представниками територіальних громад  Хмельниччини з питань реформування старшої школи. На семінар «Реформа старшої школи. Формування ефективної освітньої мережі» зібралися понад пів сотні представників профільних підрозділів органів місцевого самоврядування Хмельниччини.

12:53 27.06.2024