Новини та оголошення громади

Обережно, кліщі!

Сезон кліщів розпочато: активність кліщів щороку припадає на квітень-травень та серпень-вересень. Кліщі є переносниками збудників вірусних, бактеріальних захворювань людей і тварин та переносниками важких хвороб, таких як кліщовий енцефаліт та хвороба Лайма (кліщовий бореліоз). Головним методом профілактики є вакцинація. Щеплення слід робити за кілька місяців до початку весняно-літнього сезону.

15:23 09.04.2024

Ринок праці Хмельниччини за березень

Станом на 1 квітня  2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,6 тис. осіб, в тому числі  212 учасників бойових дій,  936 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

09:48 09.04.2024

Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної “Єдиної ветеранської лінії”

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України.

13:52 05.04.2024