Новини та оголошення громади

09 Червня, 2022 р., 11:31
Засідання чергової 22- ї сесії Лісовогринівецької сільської ради не відбулось у зв’язку із відсутністю кворуму депутатів. На розгляд сесії виносилися питання , що стосуються виконання рішень суду, найменування вулиць, затвердження Детальних планів, зміни цільового призначення земель приватної форми власності громадян. Розгляд даних питань сприяло б впорядкуванню містобудівної документації на території громади та наповненнямісцевого бюджету сільської ради

06 Червня, 2022 р., 19:25
Відповідно до Протоколу № 1, рішення № 3 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Лісовогринівецької сільської ради» від 03.06.2022 року, вирішено визнати конкурс таким, що не відбувся.  До конкурсної комісії надійшло 2 пакети документів від кандидатів на заміщення даної посади. Проте, згідно оприлюднених вимог до конкурсантів, виявлено невідповідність спеціальностей та досвіду роботи, що й зобов’язало членів комісії не допустити кандидатів на заміщення вакантної посади до участі в конкурсі.

02 Червня, 2022 р., 13:46
Відповідно до розпорядження сільського голови від 11.05.2022 року №64-о «Про перейменування назв об’єктів топоніміки населених пунктів Лісовогринівецької територіальної громади (вулиць, провулків і т.п.)» 18 травня 2022 року відбулося засідання комісії за головуванням заступника голови сільської ради та участю працівників виконавчого комітету, старост сіл, голів обслуговуючих кооперативів стосовно надання пропозицій щодо перейменування назв вулиць та провулків у зв’язку з агресією російської федерації проти України.
01 Червня, 2022 р., 13:56
Сьогодні, для дітей Лісовогринівецької територіальної громади відбулося свято з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей!

27 Травня, 2022 р., 14:02
Відповідно до Розпорядження сільського голови засідання 22 чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради буде проведено 09 червня 2022 року в приміщенні актового залу Лісовогринівецького ліцею
23 Травня, 2022 р., 12:51