Новини та оголошення громади

Зневоднення, що варто знати!

Влітку підвищується ризик зараження кишковими інфекціями. Вони можуть викликати блювання і діарею. Через це захворіла людина втрачає багато рідини, це називається зневодненням (дегідратація).

13:11 12.07.2024

Спалах кашлюку на Хмельниччині

За минулий тиждень в регіоні захворіли 9 дітей, — обласний центр контролю та профілактики хвороб. Найбільше випадків недуги зафіксовано в Шепетівському районі. Рівень планової вакцинації залишається недостатнім і створює загрозу виникнення спалаху та розповсюдження інфекції, тому важливо проводити всі щеплення вчасно.

16:04 09.07.2024

УВАГА ! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ! УТОЧНЕННЯ !

Зустріч загиблого Героя МАРУЩАКА ОЛЕКСАНДРА ЛЕОНІДОВИЧА  відбудеться 11 липня 2024 року о 8 годині від початку села Лісові Гринівці зі сторони мікрорайону «Озерна» в напрямку дому Загиблого Героя. Просимо усіх небайдужих жителів громади вийти та віддати шану полеглому Герою.

15:25 09.07.2024

Пенсійний фонд України інформує!

12 липня 2024 року з 09:00 год. до 13:00 год. буде проводити прийом громадян спеціаліст Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

12:04 09.07.2024