Новини та оголошення громади

Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

16:02 15.04.2024

Мобільний застосунок, що рятує від домашнього насильства

Щороку в Україні від насильства страждає близько 1,1 мільйона осіб, з яких 90% тих, хто звертається щодо таких випадків – жінки. Лише кожна третя постраждала – звертається по допомогу. Часто жінки не звертають уваги на «дрібниці», такі як контроль телефону, перевірка особистих повідомлень чи обмеження кола спілкування.

09:14 11.04.2024

Ювенальними прокурорами проведено інформаційно-роз’яснювальні заходи серед дітей у Лісовогринівецькому ліцеї щодо профілактики злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми та домашнім насильством

09 квітня 2024 року ювенальними прокурорами Хмельницької окружної прокуратури Крупельницькою Уляною Олександрівною та Котик Анною Сергіївною проведено інформаційно-роз’яснювальні заходи серед дітей у Лісовогринівецькому ліцеї щодо профілактики злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми та домашнім насильством.

09:14 11.04.2024

Пенсійний фонд України інформує!

12 квітня 2024 року з 09:00 год. до 13:00 год. буде проводити прийом громадян спеціаліст Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

11:05 10.04.2024

Обережно, кліщі!

Сезон кліщів розпочато: активність кліщів щороку припадає на квітень-травень та серпень-вересень. Кліщі є переносниками збудників вірусних, бактеріальних захворювань людей і тварин та переносниками важких хвороб, таких як кліщовий енцефаліт та хвороба Лайма (кліщовий бореліоз). Головним методом профілактики є вакцинація. Щеплення слід робити за кілька місяців до початку весняно-літнього сезону.

15:23 09.04.2024