Новини та оголошення громади

13 Вересня, 2021 р., 15:24
Шановні мешканці Лісогринівецької територіальної громади! Нагадуємо про необхідність терміново сплатити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
13 Вересня, 2021 р., 10:41
11 вересня 2021 року діти пільгових категорій із Лісовогринівецької громади у віці 6-10 років відвідали заходи, організовані у рамках акції «Подаруй дитині свято». Гарні емоції та чудовий настрій спостерігався під час перегляду цікавої вистави у Хмельницькому обласному академічному театрі ляльок, пізнавальною була екскурсія та майстер-класи у Хмельницькій обласній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка та Хмельницькому обласному музеї.

02 Вересня, 2021 р., 14:34
6 вересня 2021 року в приміщенні актової зали за адресою: вул. Зарічанська, 5/3 (6 поверх), м. Хмельницький о 17:30 годині відбудуться громадські слухання щодо розроблення Детального плану території кварталу садибної забудови “Нове сонячне” села Лісові Гринівці Хмельницького району Хмельницької області.
10 Серпня, 2021 р., 17:10
З метою проведення кампанії з детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян заступник начальника Хмельницької ДПІ Іван Чмелюк провів виїзну зустріч з керівництвом Лісовогринівецької сільської ради та начальником Фінансового відділу сільської ради Альоною Поліщук.