Новини та оголошення громади

01 Червня, 2021 р., 11:16
Детальний план території масиву багатоквартирної житлової забудови з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури, які розташовані в с. Лісові Гринівці Хмельницького району Хмельницької області
14 Травня, 2021 р., 09:06
        До участі в конкурсі запрошуються: громадяни України, які мають вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільно володіють державною мовою; володіють основними принципами роботи на комп’ютері з відповідним програмним забезпеченням,  володіє навичками публічних виступів, проведення зустрічей, бесід та інших форм спілкування з населенням, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, або при необхідності (виходячи із виконання основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом не менше 1 року.

29 Квітня, 2021 р., 12:52
В ході підготовки 8-ї чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради восьмого скликання засідання якої відбудеться 07 травня 2021 року , провести засідання постійних депутатських комісій:
27 Квітня, 2021 р., 16:32
Вчора, 26 квітня 2021 року, у сільській раді відбулася зустріч із начальником Хмельницької ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області Щепанським Анатолієм Казимировичем та заступником начальника ДПІ Чмелюком Іваном Володимировичем.