Новини та оголошення громади

22 Лютого, 2022 р., 14:02

21 Лютого, 2022 р., 20:53
Прийміть вітання з професійним святом - Днем фельдшера! Вдячний вам за вашу самовіддану працю, та турботу, яку  ви даруєте   людям. Ви перші, хто приходить на допомогу, від ваших дій залежить життя людей. Бажаю Вам  міцного здоров’я, наснаги, достатку, злагоди та належних умов праці. Хай негаразди оминають Ваш дім,  а небо над головою буде мирним.  Зі святом Вас!

21 Лютого, 2022 р., 14:12
Засідання 18-ї чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради, яке відбулося 21 лютого 2022 року, залишається відкритим. Оголошення про проведення другого пленарного засідання буде оприлюднено згодом.
18 Лютого, 2022 р., 15:14
Сьогодні, сільський голова, Віталій Гралюк, разом із працівниками апарату та директоркою Лісовогринівецького ліцею Тетяною Антоновою, провели плідну зустріч із Катериною Олександрівною Захарчук, кандидатом філологічних науки, доцентом кафедри іноземних мов факультету міжнародних відносин Хмельницького національного університету