Новини та оголошення громади

Дата: від до Скинути

Поради для населення та операторів ринку з обігу харчових продуктів щодо зберігання та споживання харчових продуктів у разі відключення електроенергії

З настанням спеки у літній період зростає ризик поширення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед населення. Спалахи гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь пов’язані з недотриманням температурних умов та термінів зберігання харчових продуктів, порушеннями технології приготування страв, в т.ч. недотриманням режиму термічної обробки кулінарних виробів, а також використанням води незадовільної якості та купанням у забруднених водоймах.

11:56 18.07.2024

День Української Державності

Українській Державності понад тисячу років. Вона бере початок від заснування Києва, проходить через період Галицько-Волинського князівства, Гетьманщини, Української Народної Республіки і до Незалежної Української Держави, у якій нам з вами пощастило жити.

13:29 15.07.2024