Новини та оголошення громади

11 Березня, 2021 р., 15:48
Система надання безоплатної правової допомоги (БПД) запускає проєкт «Волонтер БПД» та запрошує до співпраці активістів, що бажають розвиватися та допомагати жителям свого регіону дізнаватися більше про їхні права.
26 Лютого, 2021 р., 12:30
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-землевпорядник I категорії  відділу архітектури та землеустрою Лісовогринівецької сільської ради.

22 Лютого, 2021 р., 13:00
Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту,  прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ перенесено на 23 лютого 2021 року о 15:00 год.
22 Лютого, 2021 р., 11:39
        Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії з питань соціального захисту населення Лісовогринівецької сільської ради.

22 Лютого, 2021 р., 11:16
ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану села Лісові Гринівці Хмельницького району Хмельницької області

19 Лютого, 2021 р., 14:00
Відповідно до розпорядження сільського голови від 19.02.2021 року, в ході підготовки 6-ї чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради восьмого скликання засідання якої відбудеться 25 лютого  2021 року , засідання постійних депутатських комісій відбудуться :

13 Лютого, 2021 р., 11:12
Засідання 6-ї чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради восьмого скликання  відбудеться – 25 лютого 2021 року о 10 годині в приміщенні актового залу Лісовогринівецького ліцею.