Новини та оголошення громади

Дата: від до Скинути

17 лютого 2017 року відбулось засідання постійної комісії  Лісовогринівецькоі сільської ради з питань земельних відносин, природніх ресурсів та екології

17 лютого 2017 року відбулось засідання постійної комісії Лісовогринівецькоі сільської ради з питань земельних відносин, природніх ресурсів та екології

17 лютого 2017 року відбулось засідання постійної комісії  Лісовогринівецькоі сільської ради з питань земельних відносин, природніх ресурсів та екології (голова комісії Кравчук Ю.В.), на якому було розглянуто 155 заяв громадян, серед яких питання щодо затвердження технічних документацій із землеустрою, приватизація земельних ділянок та інші. Проекти рішень будуть винесені на розгляд та затвердження чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради.

11:00 20.02.2017

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПОПЕРЕДЖАЄ!!!

10:53 20.02.2017

13 лютого 2017 року  відбулось засідання виконкому Лісовогринівецької сільської ради

13 лютого 2017 року відбулось засідання виконкому Лісовогринівецької сільської ради

13 лютого 2017 року відбулось засідання виконавчого комітету Лісовогринівецькоі сільської ради, на якому розглянуті питання про надання матеріальної допомоги жителям громади, про план основних заходів з ЦЗ Лісовогринівецької сільської ОТГ Хмельницього району на 2017 рік, про запобігання пожеж на території населених пунктів Лісовогринівецькоїсілсьської ради та загибелі людей на них, про затвердження Порядку взяття громадян на соціальний квартирний обік, їх перебування на такому обліку, зняття з нього та надання соціального житлового фонду для осіб, які потребують соціального захисту, та ін.

15:28 14.02.2017

досягнення учнів Лісовогринівецької ОТГ

18 грудня наукове товариство Хмельницького району успішно провело І етап конкурсу МАН. Учень 10 класу Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Карнаух Роман гідно захистив свою науково-дослідницьку роботу.

16:44 09.02.2017