Новини та оголошення громади

Дата: від до Скинути

ПОВІДОМЛЕННЯ  про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

ПОВІДОМЛЕННЯ  про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації - «Детальний план території під будівництво, обслуговування та ремонт об’єктів альтернативної енергетики (для будівництва об’єкту енергетики, який виробляє електроенергію із сонячного випромінювання) в с. Лісові Гринівці Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області».

16:49 13.03.2017

17 лютого 2017 року відбулось засідання постійної комісії  Лісовогринівецькоі сільської ради з питань земельних відносин, природніх ресурсів та екології

17 лютого 2017 року відбулось засідання постійної комісії Лісовогринівецькоі сільської ради з питань земельних відносин, природніх ресурсів та екології

17 лютого 2017 року відбулось засідання постійної комісії  Лісовогринівецькоі сільської ради з питань земельних відносин, природніх ресурсів та екології (голова комісії Кравчук Ю.В.), на якому було розглянуто 155 заяв громадян, серед яких питання щодо затвердження технічних документацій із землеустрою, приватизація земельних ділянок та інші. Проекти рішень будуть винесені на розгляд та затвердження чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради.

11:00 20.02.2017