Новини та оголошення громади

Дата: від до Скинути

Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення

У квітні відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення за участю головного державного інспектора управління Держпраці у Хмельницькій області  Борисюка Ю.О., начальника управління податків та зборів з фізичних осіб ДПІ у м.Хмельницький   Лобунець А.В., начальника управління соціального захисту населення Хмельницької РДА Гулько Н.І. Були запрошені й підприємці громади.

15:29 20.04.2017

В громаді тривають заходи в рамках акції «За чисте довкілля»

У рамках акції «За чисте довкілля» та місячника  благоустрою, з метою наведення належного санітарного стану в громаді та забезпечення санітарно-екологічного благополуччя її мешканців в селах відбувається прибирання доріг і вулиць, цвинтарів, прибудинкових територій і громадських криниць.

14:53 20.04.2017

20 квітня 2017 року відбулось засідання комісії Лісовогринівецької сільської ради з надання матеріальної допомоги

20 квітня  2017 року відбулось засідання комісії Лісовогринівецької сільської ради з надання матеріальної  допомоги жителям Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади, зокрема й особам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Загалом було розглянуто 24 звернення громадян.

13:31 20.04.2017

Благодійна акція  «Від серця до серця» від школярів Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Благодійна акція «Від серця до серця» від школярів Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Учні та педагогічний колектив Суфчинецької загальноосвітньої школи провели у школі солодкий ярмарок і на зібрані кошти закупили для онкохворих дітей подарунки. Також школярі провели  концерт з благодійною акцією «Від серця до серця» відвідавши  дітей гематологічного відділення дитячої обласної лікарні.

15:08 13.04.2017