Новини та оголошення громади

Ринок праці Хмельниччини

У січні-жовтні 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 21,1 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2 744 роботодавці. В базі даних  налічувалось 12,1 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив  9477  гривень на одну вакансію.

13:03 07.11.2023

В Україні запрацював Національний портал з імунізації

У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізації vaccine.org.ua (далі – Портал), створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту USAID "Розбудова стійкої системи громадського здоров’я", який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

09:38 06.11.2023

Юристи системи БПД допоможуть підліткам з 14 років звернутися до суду щодо неналежного батьківського виховання

Батьки або люди, які їх замінюють (опікуни чи піклувальники), зобов’язані піклуватися про дітей: виховувати їх, дбати про їхнє здоров’я, фізичний та духовний розвиток, захищати їхні права. Та що робити, якщо батьки ухиляються від своїх батьківських обов’язків, порушуючи в такий спосіб права дитини?

09:00 02.11.2023