Новини та оголошення громади

Дата: від до Скинути

13 лютого 2017 року  відбулось засідання виконкому Лісовогринівецької сільської ради

13 лютого 2017 року відбулось засідання виконкому Лісовогринівецької сільської ради

13 лютого 2017 року відбулось засідання виконавчого комітету Лісовогринівецькоі сільської ради, на якому розглянуті питання про надання матеріальної допомоги жителям громади, про план основних заходів з ЦЗ Лісовогринівецької сільської ОТГ Хмельницього району на 2017 рік, про запобігання пожеж на території населених пунктів Лісовогринівецькоїсілсьської ради та загибелі людей на них, про затвердження Порядку взяття громадян на соціальний квартирний обік, їх перебування на такому обліку, зняття з нього та надання соціального житлового фонду для осіб, які потребують соціального захисту, та ін.

15:28 14.02.2017

досягнення учнів Лісовогринівецької ОТГ

18 грудня наукове товариство Хмельницького району успішно провело І етап конкурсу МАН. Учень 10 класу Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Карнаух Роман гідно захистив свою науково-дослідницьку роботу.

16:44 09.02.2017

8 лютого 2017 року відбулось засідання комісії Лісовогринівецької сільської ради з надання матеріальної  допомоги жителям Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади, зокрема й особам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Загалом було розглянуто 15 звернень громадян.

15:53 08.02.2017