Новини та оголошення громади

Дата: від до Скинути

Поточний ремонт доріг Лісовогринівецької  сільської об’єднаної територіальної громади.

Поточний ремонт доріг Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади.

Силами Лісогринівецької сільської ради  протягом квітня – травня 2016 року було проведено поточний  ремонт доріг в селі Лісові Гринівці за рахунок коштів місцевого бюджету  на загальну суму близько  396 тис грн.

11:23 30.05.2016

Лісовогринівецька сільська рада оголошує конкурс  з відбору кандидатів на посаду Державного реєстратора виконавчого комітету Лісовогринівецької сільської ради.

Лісовогринівецька сільська рада оголошує конкурс з відбору кандидатів на посаду Державного реєстратора виконавчого комітету Лісовогринівецької сільської ради.

Лісовогринівецька сільська рада оголошує конкурс  з відбору кандидатів на посаду Державного реєстратора виконавчого комітету Лісовогринівецької сільської ради.

11:21 20.05.2016