Новини та оголошення громади

Дата: від до Скинути

Фахівці офісу «Розумне довкілля. Хмельницький» нагадують, що спалювати листя, гілля, городину, суху траву та сміття заборонено!

Це призводить до забруднення повітря, негативно впливає на здоров'я людини та може знищити тварин, комах та птахів. Також радять листя компостувати або привозити самостійно у будь-який день до Центру управління відходами, який працює з 8.00 до 19.00 за адресою: пр. Миру, 7 (поблизу міського полігону ТПВ). «Зелені відходи» (гілля, листя, сухостій) у населення приймають безкоштовно.

16:59 23.03.2023

З квітня 2023 впроваджують електронні рецепти на рецептурні ліки: що необхідно знати пацієнтам

Електронні рецепти в Україні запроваджують у кілька етапів. Запуск е-рецепту на антибіотики стартував влітку минулого року, е-рецепт на наркотичні засоби почали формувати восени 2022-го. Цьогоріч у квітні розпочинається третій етап – електронні рецепти на рецептурні ліки.

15:12 23.03.2023

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Ця дата обрана не випадково, адже в цей день у 1882 році Роберт Кох оголосив про виявлення бактерії, що спричиняє захворювання. Відтоді було відкрито шлях до діагностики та лікування від туберкульозу. До цього дня на Хмельниччині оголошено місячник боротьби з туберкульозом. Його девіз цьогоріч – “Переможемо ворога і туберкульоз!”.

15:11 23.03.2023

Мобілізація: відповідаємо на поширені запитання

В Україні триває повномасштабна війна. З огляду на це до юристів системи безоплатної правової допомоги постійно звертаються із запитаннями, що пов’язані з мобілізацією. На найбільш поширені відповідає юристка Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Главацька.

09:13 23.03.2023

День води у 2023 році

День води у 2023 році відзначатимуть 22 березня, дата випадає на середу. Мета свята – звернути увагу світової спільноти на проблему забруднення водних ресурсів. Цього дня проводяться семінари, конференції, флешмоби, в освітніх закладах показують документальні фільми про природу. Заходи мають нагадати, що виснаження довкілля негативно позначається якості життя. І найважливіший ресурс для людства — вода, від неї залежить здоров’я, інколи ж життя.

09:22 22.03.2023