Новини та оголошення громади

Дата: від до Скинути

НАЦІОНАЛЬНОЮ ПОЛІЦІЄЮ УКРАЇНИ СПІЛЬНО З КОМПАНІЄЮ FIND MY PARENT РОЗРОБЛЕНО ДОДАТОК ДЛЯ ПОШУКУ ЗНИКЛИХ ДІТЕЙ

Національною поліцією України приділяється особлива увага діяльності, спрямованої на захист прав та інтересів дітей, створення безпечного дитячого середовища та встановлення місцезнаходження дітей, зокрема й тих, які у результаті військових дій зникли безвісти чи з якими втрачений зв’язок.

12:58 02.05.2023

26 квітня – Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу

Сьогодні, 26 квітня, вся країна вшановує пам’ять героїв, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки.

10:19 26.04.2023