Новини та оголошення громади

31 Травня, 2016 р., 12:03
31 травня поточного року під головуванням заступника сільського голови  Рудика О.А. проведено  спільну робочу нараду  з начальником першого ДПРЗ Свірчуком О.О., начальником Хмельцького міського управляння ДСНС України Дадашова Р.З. та начальником місцевої пожежної команди Німчиком О.О. щодо прискорення вирішення питання по створенню  підрозділу місцевої пожежної охорони для забезпечення доступності послуг у сфері надання пожежної допомоги на території сільських населених пунктів новоствореної Лісогринівецької сільської об'єднаної територіальної громади.

31 Травня, 2016 р., 11:40
Відділом архітектури та землеустрою виконавчого комітету Лісовогринівецької сільської ради спільно з відповідною проектною організацією проведено комісійне обстеження частини автомобільної дороги загального користування місцевого значення між селами Стуфчинці та Шпичинці . В результаті чого складено дефектний акт щодо технічного стану дорожнього покриття з метою подальшого виготовлення проектно-кошторисної(ПКД) документації для здійснення капітального ремонту вказаної дороги.
30 Травня, 2016 р., 18:37
       В селах Лісовогринівецької сільської об"єднаної територіальної громади відбувається подія яку жителі довго чекали .
30 Травня, 2016 р., 17:59
        Відповідно до виготовленого проекту Лісовогринівецькою сільською радою було прийняте рішення про початок будівництва водогону в с.Стуфчинці . Даний проект охоплює вулиці Л.Українки та Шкільну орієнтовною протяжністю 2000 метрів. Станом на 30.05.2016 року вже прокладено 850 метрів погонних трубопроводу.
30 Травня, 2016 р., 17:46
На території Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. проходить 3-фазома лінія електропередач від КТП  до свердловини. Дана лінія була в незадовільному стані, яка   проходила не території школи. В зв"язку  з цим сільським головою було прийняте рішення про заміну старою лінії на більш сучасну з прокладанням самонесучого ізольованого кабеля  по території школи орієнтовною протяжністю 400 метрів. Також буто переобладнано електрощирову в їдальні Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
30 Травня, 2016 р., 11:23
Силами Лісогринівецької сільської ради  протягом квітня – травня 2016 року було проведено поточний  ремонт доріг в селі Лісові Гринівці за рахунок коштів місцевого бюджету  на загальну суму близько  396 тис грн.
30 Травня, 2016 р., 10:31
Табір «Патріот» знову оживе цього літа.

20 Травня, 2016 р., 11:21
Лісовогринівецька сільська рада оголошує конкурс  з відбору кандидатів на посаду Державного реєстратора виконавчого комітету Лісовогринівецької сільської ради.