Лісовогринівецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Податкові новини

Чергова робоча зустріч з представниками ДПС

  Відбулася чергова нарада з роботодавцями Лісовогринівецької територіальної громади за участі фахівців Хмельницької ДПІ та представників Лісовогринівецької ОТГ. Основною метою чергової зустрічі з роботодавцями Лісвогринівецької територіальної громади було налагодження діалогу між бізнесом та податковою службою, обговорення проблемних питань діяльності роботодавців, зокрема розглядалися шляхи підняття рівня заробітної плати та своєчасність її виплати. Під час засідання заслухано платників податків (юридичні особи, фізичні особи-підприємці) у яких розмір заробітної плати нижчий, ніж в середньому по громаді та нижче мінімальної. Наголошено також на необхідності оформлення усіх найманих працівників та доведення заробітної плати до рівня, не нижчого за середній. Сьогодні в умовах війни, податківці і платники податків мають тримати надійно економічний фронт. Саме за рахунок податкових надходжень до бюджету фінансується оборона країни і соціальні виплати громадянам. Учасники зібрання прийняли рішення максимально спрямувати спільні зусилля на проведення заходів із запобігання поширенню неофіційних трудових відносин. Наголосили на важливості дотримання вимог законодавства про працю, в частині легалізації заробітної плати працівників, підвищення її рівня, тощо.

16:08:19 15.05.2023

Чергова робоча зустріч з представниками ДПС

  Відбулася робоча зустріч керівництва Хмельницької ДПІ з представниками Лісовогринівецької територіальної громади. Під час зустрічі обговорено актуальні питання: сплата податків в умовах воєнного стану, збереження та створення робочих місць, сплата майнових податків, сплата ПДФО з паїв, погашення податкового боргу. Під час діалогу доведено інформацію щодо декларування акцизного податку з транспортних засобів та вірного заповнення платіжних доручень. Також наголошено про проведення одноразового добровільного декларування та переваг використання електронних сервісів.обговорено шляхи подолання податкового боргу .

16:07:44 15.05.2023

Чергова робоча зустріч з представниками ДПС

З метою належної взаємодії та ефективної комунікації з територіальними громадами Хмельницька державна інспекція ГУ ДПІ у Хмельницькій області в особі  начальника  ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Анатолія Щепанського та заступника начальника ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Івана Чмелюка за участі представників Лісовогринівецької територіальної громади в приміщені Хмельницької ДПІ провели робочу зустріч, щодо сумлінної сплати податків в умовах воєнного стану, збереження та створення робочих місць та розвитку регіональної економіки. 

16:06:54 15.05.2023

Чи потрібно відображати цифрове значення марки акцизного податку у фіскальному чеку: новозміни у застосуванні РРО/ПРРО

Як повідомили в управлінні податкового аудиту Головного управління ДПС у Хмельницькій області, відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 08.06.2021 № 329 "Про затвердження Змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних документів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.06.2020 за №832/36454, внесено зміни до форми та змісту розрахункових документів.

15:59:02 15.05.2023

Відбулася чергова зустрічі з представниками Лісовогринівецької громади

Відбулася чергова зустрічі представників Лісовогринівецької громади з начальником Хмельницької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Хмельницькій області Анатолієм Щепанським.

15:57:26 15.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь