Новини та оголошення громади

Дата: від до Скинути

Як вберегтися від аферистів: поради від експертів у межах кампанії #ШайхрайГудбай

Після початку повномасштабної війни рівень платіжного шахрайства в Україні зріс на 8%, а сума збитків через дії зловмисників за минулий рік сягнула 481 млн гривень. Це на 46% більше, ніж у 2021 році.  Найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками залишається соціальна інженерія. Тобто шахраї користуються тривогою і стресом громадян у скрутний час та вивідують паролі чи дані карток. Тому важливо, щоб якнайбільше українців знали правила безпеки під час безготівкових розрахунків та розуміли, яку інформацію потрібно тримати у секреті.

16:52 12.07.2023

Путівник психологічної та психіатричної допомоги – у новому дашборді

В умовах повномасштабної війни значно зріс запит на психологічну та психіатричну допомогу. Аби спростити пошук закладу та фахівця, який може надати послуги з охорони психічного здоровʼя, Національна служба здоровʼя України (НСЗУ) за підтримки МОЗ презентувала дашборд «Надавачі медичної допомоги за напрямом “Психологічна та психіатрична допомога”.

13:32 10.07.2023