Новини та оголошення громади

Правила поведінки на воді!

Цьогорічне літо дивує: поки в Аргентині та Болівії люди замерзають, в Європі – гинуть від спеки. Температура повітря та океану наблизилася до рекордної позначки за довгу історію метеорологічних спостережень.

15:11 19.07.2023

УБД, учасник війни, особа з інвалідністю внаслідок війни: відмінності між статусами

Нині вся країна захищається від агресора, і громадяни, які беруть участь в обороні держави, з часом набувають певного статусу згідно із законодавством. У Законі України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» визначається, що ветеранами є саме учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники війни.

15:26 18.07.2023

Припиніть безжально знищувати екосистему України!

Майже 8 тисяч га згорілої землі, тисячі заживо спалених диких тварин, колосальні матеріальні збитки, задіяні значні людські та технічні ресурси. Такими є наслідки безглуздого спалювання сухостою з початку року.

15:23 18.07.2023

Шановні мешканці нашої громади !

14 липня 2023 року  з 09.00 год. до 13.00 год. буде проводити прийом громадян спеціаліст Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

09:14 13.07.2023

Як вберегтися від аферистів: поради від експертів у межах кампанії #ШайхрайГудбай

Після початку повномасштабної війни рівень платіжного шахрайства в Україні зріс на 8%, а сума збитків через дії зловмисників за минулий рік сягнула 481 млн гривень. Це на 46% більше, ніж у 2021 році.  Найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками залишається соціальна інженерія. Тобто шахраї користуються тривогою і стресом громадян у скрутний час та вивідують паролі чи дані карток. Тому важливо, щоб якнайбільше українців знали правила безпеки під час безготівкових розрахунків та розуміли, яку інформацію потрібно тримати у секреті.

16:52 12.07.2023