Новини та оголошення громади

Дата: від до Скинути

Представники ради взяли участь у семінарі АМУ щодо молодіжної політики у громаді

Напередодні, 19 липня, в Хмельницькому відбувся семінар «Формування молодіжної політики у громаді та розвиток дієвої інфраструктури для молоді: практичний аспект». Його організувало Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України спільно із управлінням молоді та спорту Хмельницької міськради.

12:37 20.07.2023

Учасникам бойових дій надається знижка на комуналку довічно: як оформити

Учасники бойових дій мають право на 75% знижку вартості комунальних послуг, розрахованої від встановленої норми споживання, незалежно від доходів. Пільги на    житлово-комунальні послуги учасникам бойових дій призначаються довічно. Однак, якщо пільговик користується пічним опаленням та скрапленим газом для приготування їжі, для отримання пільги на ці послуги звертатись потрібно щороку.

16:38 19.07.2023

Правила поведінки на воді!

Цьогорічне літо дивує: поки в Аргентині та Болівії люди замерзають, в Європі – гинуть від спеки. Температура повітря та океану наблизилася до рекордної позначки за довгу історію метеорологічних спостережень.

15:11 19.07.2023

УБД, учасник війни, особа з інвалідністю внаслідок війни: відмінності між статусами

Нині вся країна захищається від агресора, і громадяни, які беруть участь в обороні держави, з часом набувають певного статусу згідно із законодавством. У Законі України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» визначається, що ветеранами є саме учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники війни.

15:26 18.07.2023