Новини та оголошення громади

Екскурсія у Меджибіж!

З нагоди відзначення  Дня незалежності України та на завершення літніх канікул, діти військовослужбовців, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування Лісовогринівецької  територіальної громади відвідали Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» за рахунок коштів з місцевого бюджету Лісовогринівецької сільської ради

09:32 24.08.2023

Робоча зустріч начальника Хмельницької ДПІ та завідувача сектору управління оподаткування фізичних осіб з керівниками структурних підрозділів ОТГ

В Лісовогринівецькій ОТГ відбулася робоча зустріч начальника Хмельницької ДПІ  Ганни Завроцької та завідувачем сектору управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС уХмельницькій області Гуменюк Юлією Вячеславівною з керівниками структурних підрозділів ОТГ. В ході даної зустрічі обговорено питання нарахування мінімального податкового зобов'язання фізичним особам - громадянам. Наголошено про  терміни сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної податку.

16:19 22.08.2023

Не ризикуйте життям та здоров'ям дітей!

Щоб безпечно перебувати в колективі, зокрема у школі, дитсадочку на дитячому майданчику, дитина повинна мати всі планові щеплення від 10 хвороб згідно з Національним календарем.

11:33 22.08.2023

ОГОЛОШЕННЯ

22.08.2023 р. об 11 годині в приміщенні актової зали Лісовогринівецького ліцею відбудеться зустріч з начальником Хмельницької державної податкової інспекції Ганною ЗАВРОЦЬКОЮ та працівниками ДПІ, щодо роз’яснювальної роботи з питань РРО/ПРРО та мінімального податкового зобов’язання .

12:27 21.08.2023