Новини та оголошення громади

З днем миру!

Цього дня ми маємо нагадати собі про нашу спільну відповідальність у збереженні миру на Землі, про важливість миру як найціннішого дару. Мир не тільки забезпечує безпеку та стабільність. Він є основною передумовою для стабільного розвитку, забезпечення соціальної справедливості та збереження навколишнього середовища і має вирішальне значення для гармонійного співіснування всього людства.

10:49 21.09.2023

Всеукраїнське онлайн-опитування громадян щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта

За спільною ініціативою МОЗ та Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» запущено всеукраїнське онлайн-опитування громадян щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта. Мета опитування полягає в тому, щоб з’ясувати, які функції та можливості пацієнти очікували б від цього електронного кабінету та визначити пріоритети впровадження цієї системи.

14:24 18.09.2023

СБУ Хмельниччини закликає мешканців регіону бути пильними та повідомляти про підозрілих осіб

Майже щодня з боку країни-агресора відбуваються запуски ракет, удари по критичній, цивільній та житловій інфраструктурі, які спричиняють загибель людей, руйнування та пожежі. Ворог вдається до провокацій в тилових регіонах України, а також активізує діяльність диверсійно-розвідувальних груп для отримання необхідної інформації.

10:55 18.09.2023