Новини та оголошення громади

Безоплатна правова допомога. Захист прав військовослужбовців

Від початку року до системи Безоплатна правнича допомога звернулося понад 5,4 тис. ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

13:27 11.10.2023

Учасники бойових дій мають право на безоплатну правничу допомогу: куди звертатися та як можуть допомогти юристи

Понад 10 тисяч ветеранів війни та військовослужбовців звернулися до системи безоплатної правничої допомоги від початку 2023 року. Серед поширених питань цієї категорії клієнтів – підстави звільнення з військової служби, порядок переведення до іншої військової частини, а також ті, що стосуються сімейних правовідносин, зокрема стягнення аліментів, розлучення, оформлення спадщини. Розповідаємо, як учасникам бойових дій отримати безоплатну правничу допомогу та в яких випадках може допомогти система БПД.

08:49 06.10.2023

Куди ВПО звертатися для пошуку роботи?

Для внутрішньо переміщених осіб наявність роботи – це важливий фактор інтеграції у громади, в які вони переїхали. Для пошуку роботи варто звернутися до Єдиного порталу вакансій Державного центру зайнятості. Тут зібрано понад 200 тисяч пропозицій, актуальних по всій країні, ознайомитись з якими можна за посиланням.

14:37 05.10.2023

Хмельницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» відтепер здійснює розподіл газу у Хмельницькій області

З 1 жовтня 2023 року послуги з розподілу природного газу на території Хмельницької області надає новий Оператор – Хмельницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України», згідно з постановою НКРЕКП №1769 від 29.09.2023 року. Дію ліцензії АТ «Хмельницькгаз» на розподіл газу припинено.

15:10 04.10.2023

Тиждень громадянського суспільства

В рамках проведення тижня громадянського суспільства, у приміщенні Лісовогринівецької селищної ради, ПОГ Чобаном Сергієм Петровичем було проведено  круглий стіл та зустріч. До заходів було залучено  органи місцевого самоврядування, депутатський корпус та працівників комунального підприємства,  де було обговорено актуальні проблеми громади та шляхи їх вирішення.

13:09 04.10.2023