Новини та оголошення громади

Фільтр та Суспільне проведуть Всеукраїнський урок єдності!

6 жовтня о 12:00 національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики та Суспільне Мовлення проведуть Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів. Урок транслюватиметься на телеканалі Суспільне Культура та на YouTube-каналі Перший 6 жовтня о 12:00, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі.

15:44 03.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Сьогодні, 03.10.2023 року, відбулося засідання 36 чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради, на якому було розглянуто 90 питань порядку денного!

14:07 03.10.2023

2 жовтня – Міжнародний день лікаря

Щороку в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря, який було засновано з ініціативи ВОЗ ООН у 1971 році, щоб висловити свою щиру вдячність лікарям, віддати належне їхній роботі.

14:17 02.10.2023

Дорогі захисники та захисниці України! Сердечно вітаю вас зі святом!

Саме в цьому та минулому році це свято набуло особливого значення, бо саме завдяки вам, наші мужні ЗАХИСНИКИ та ЗАХИСНИЦІ ми кожного дня усвідомлюємо, що мир, спокій та незалежність – це не просто слова, це ті цінності, які дарують нам життя.

08:53 01.10.2023

Дорогі вчителі Лісовогринівецької громади !

Цей рік для нас є особливо складним і саме ви, наші вчителі, працівники дошкільних закладів ,показали приклад багатьом, як завдяки своїй професійності швидко адаптовуватися до роботи в особливо складних умовах, в час війни.

08:52 01.10.2023