Новини та оголошення громади

"Дія.Освіта": уряд створив платформу для здобуття нової професії

Що таке "Дія.Освіта"? "Дія.Освіта" – це нова освітня платформа, наступний етап еволюції проєкту "Дія.Цифрова освіта". У програмі можна не лише опанувати нові цифрові навички, а й здобути професію з нуля безкоштовно.

15:19 27.06.2023

11,5 млн грн відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, завданих державі, забезпечили аудитори Хмельниччини протягом січня – травня 2023 року

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж п’яти місяців поточного року провели 184 заходи державного фінансового контролю, за результатами яких задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму 28,0 млн грн та виявлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 243,1 млн грн.

16:47 26.06.2023