Новини та оголошення громади

До уваги платників!

Для інформування платників щодо особливостей порядку підтвердження можливості чи неможливості виконання платником податків обов’язків ДПС розроблені відповідні презентаційні матеріали.

16:07 15.09.2022

Благодійний проект «коло турботи» відкрив гарячу лінію психологічної допомоги для батьків

Чимало людей сьогодні переживають постійну тривогу, гнітючий страх за власне життя, тотальне спустошення та хронічну втому. Тому психологічний стан та психічне здоров’я є вкрай важливим. Особливо це стосується маленьких діток, які знаходилися під обстрілами, були змушені переховуватися в підвалах чи бомбосховищах або покинути свій дім та переїхати у безпечніші зони. Пережитий досвід матиме непоправний вплив на майбутнє дитини, який проявлятиметься у вигляді фізичного та/або психічного захворювання, проблемах у спілкуванні з оточуючими, невпевненості у власних силах, депресивних станах та навіть схильності до самогубства. Тому важливо діяти негайно.

10:34 13.09.2022