Новини та оголошення громади

Як повернути переплату за спожитий газ?

Через переведення з 1 травня 2022 року побутових споживачів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» до постачальника "останньої надії", наразі чимало клієнтів звертаються до компанії щодо повернення переплати за особовим рахунком або помилково сплачених сум.

09:34 14.07.2022

Щиро вітаємо ювілярку!

10 липня 2022 року відзначила своє 95-річчя жителька села Лісові Гринівці - Сімчук Ганна Далинівна!

14:53 11.07.2022

Рішення конкурсної комісії

Відповідно до Протоколу № 2, рішення №1 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Лісовогринівецької сільської ради» від 11.07.2022 року, вирішено визнати конкурс таким, що не відбувся.  До конкурсної комісії не надійшло жодного пакету документів. Відповідно до п.35 Положення про конкурсну комісію, умов та порядку проведення конкусру на зайняття посади директора комунальної установи "Центру надання соціальних послуг" Лісовогринівецької сілсьької ради.

14:02 11.07.2022

Оголошення про скликання чергової сесїі

Відповідно до розпорядження сільського голови №75-о від 01 липня 2022 року засідання 22 чергової сесії відбудеться 06 липня 2022 року в приміщені актового залу Лісовогринівецького ліцею.

12:52 01.07.2022