Новини та оголошення громади

100 років ювілярці Марковській Анастасії Михайлівні

100 років- це  низка історичних подій, 100 років-це довгий і тернистий  життєвий шлях із злетами та падіннями, 100 років- це море сліз радості та горя, 100 років- це мільйони хвилин розчарувань і віри у краще майбутнє, 100 років – це ціла епоха.

14:50 06.05.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Головним упавлінням ДПС у Хмельницькій області 06 травня 2022 року о 13 год.00 хв. в приміщенні Актового залу Лісовогринівецького ліцею, заплановано зустріч з громадянами які мають у власності  трактори, самохідні шасі, крани, навантажувачі, екскаватори, дорожньо-будівельні і меліоративні машини, сільськогосподарську техніку, інші механізми.

12:52 04.05.2022

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога

Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії. На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо. Платформа дозволяє громадянам (реципієнтам допомоги) швидко зареєструватися та залишити свою заявку на допомогу. Вона може включати водночас продукти харчування, засоби гігієни, ліки тощо. Також, зі свого боку на платформі реєструються благодійники.

15:18 29.04.2022