Новини та оголошення громади

Відбулася чергова зустріч із податківцями Хмельниччини

З метою належної взаємодії та ефективної комунікації з територіальними громадами Хмельницька державна інспекція ГУ ДПІ у Хмельницькій області в особі  начальника  ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Анатолія Щепанського та заступника начальника ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Івана Чмелюка за участі представників Лісовогринівецької громади провели роз’яснювальну роботу з фізичними особами –підприємцями платниками єдиного податку щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій.

13:49 11.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку із неявкою депутатів Лісовогринівецької сільської ради, 10 лютого 2022 року, на пленарне засідання 18-ї чергової сесії (присутні згідно відомості про реєстрацію депутатів – 12 депутатів), а саме відсутністю кворуму для прийняття рішень щодо безоплатної передачі земельних ділянок комунальної власності у приватну власність які приймаються не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради (ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»),   засідання сесії сільської ради переноситься

15:57 10.02.2022

Увага! Відбудеться перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО»

Шановні жителі громади! Управління з питань цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради повідомляє, що у середу, 9 лютого, заплановано проведення комплексної перевірки системи оповіщення цивільного захисту Хмельницької області «Сигнал-ВО» із включенням електросирен (з 11.25 до 11.30) та мовним супроводом команд.

11:40 08.02.2022