Новини та оголошення громади

Увага! Відбудеться перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО»

Шановні жителі громади! Управління з питань цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради повідомляє, що у середу, 9 лютого, заплановано проведення комплексної перевірки системи оповіщення цивільного захисту Хмельницької області «Сигнал-ВО» із включенням електросирен (з 11.25 до 11.30) та мовним супроводом команд.

11:40 08.02.2022

Оголошення про скликання чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради

Відповідно до розпорядження сільського голови № 10-о від 27.01.2022 року, засідання 18-ї чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради відбудеться 10 лютого 2022 року о 10 годині в приміщенні актового залу Лісовогринівецького ліцею.

14:21 27.01.2022

Про підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи з  01.01.2022

З 1 січня 2022 року відповідно до статті 57 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (із змінами) проведено перерахунки пенсій:

11:57 21.01.2022

Вітання сільського голови з нагоди Хрещення Господнього!

В цей святковий вечір напередодні Водохреще хочу побажати миру, достатку, благополуччя.        Бажаю, щоб всі були здоровими, радісними та щасливими. Нехай сьогодні благодать Господня торкнеться кожного з нас.

14:11 18.01.2022