Новини та оголошення громади

Дата: від до Скинути

Громадські слухання щодо розроблення Детального плану території кварталу садибної забудови “Нове сонячне” села Лісові Гринівці Хмельницького району Хмельницької області.

6 вересня 2021 року в приміщенні актової зали за адресою: вул. Зарічанська, 5/3 (6 поверх), м. Хмельницький о 17:30 годині відбудуться громадські слухання щодо розроблення Детального плану території кварталу садибної забудови “Нове сонячне” села Лісові Гринівці Хмельницького району Хмельницької області.

14:34 02.09.2021

Проведена  чергова зустрічі з представниками Лісовогринівецької  громади.

З метою проведення кампанії з детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян заступник начальника Хмельницької ДПІ Іван Чмелюк провів виїзну зустріч з керівництвом Лісовогринівецької сільської ради та начальником Фінансового відділу сільської ради Альоною Поліщук.

17:10 10.08.2021