Новини та оголошення громади

Дата: від до Скинути

Відбулася чергова зустріч із керівництвом Хмельницької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Хмельницькій області

За ініціативи начальника Хмельницької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Хмельницькій області Анатолія Щепанського та заступника начальника Хмельницької ДПІ Чмелюка Івана Володимировича відбулась чергова зустрічі з представниками Лісовогринівецької громади. На зустрічі обговорювались питання наповнення місцевого бюджету, проблемні питання щодо сплати земельного податку, орендної плати, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Особливу увагу приділено налагодженню співпраці щодо виявлення та забезпечення додаткових надходжень до бюджету та питанням  інвентаризації земель, податкового боргу та подання податкової звідності а також  новації в застосуванні РРО/ПРРО  платниками податків.

16:36 22.07.2021

Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території та розділу “Охорона навколишнього природного середовища

”Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», проводиться громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території та розділу “Охорона навколишнього природного середовища” містобудівної документації, а саме: «Детальний план території масиву багатоквартирної житлової забудови з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури які розташовані в с. Лісові Гринівці Хмельницького району Хмельницької області».

10:58 13.07.2021

Відбулися громадські обговорення, щодо пониження ступеню Терешовецької школи!

02 липня 2021 року у приміщенні Терешовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради відбулися громадські обговорення, щодо пониження ступеню закладу освіти.

19:54 03.07.2021

Оголошення про скликання депутатських комісій

Відповідно до розпорядження сільського голови № 93-о від 17.06.2021 року,  в ході підготовки 9-ї чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради засідання якої відбудеться  25 червня 2021 року -  провести  засідання депутатських комісій

14:41 17.06.2021

Оголошення про скликання 9 чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради

Відповідно до розпорядження сільського голови № 87-о від 11.06.2021 року « Про скликання 9-ї чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради », засідання відбудеться 25 червня 2021 року о 10 годині в приміщенні актового залу Лісовогринівецького ліцею.

16:31 11.06.2021