Новини та оголошення громади

Хмельниччина закривається на локдаун

Відповідно до рішення Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 7 по 18 квітня на території Хмельницької області почнуть діяти обмеження, визначені для “червоної зони” епідемічної небезпеки.

19:11 06.04.2021

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліст з питань реєстрації місця проживання відділу організаційної і кадрової роботи та документообігу Лісовогринівецької сільської ради.

14:55 26.03.2021

Інформація щодо внесених змін до законодавства, та діючих норм стосовно захисту рослинного світу від пожеж в екосистемах

У квітні минулого року Верховна Рада України внесла зміни до Кримінального Кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу. Згідно із внесеними змінами зросли грошові покарання, зокрема:

10:18 26.03.2021