Новини та оголошення громади

Дата: від до Скинути

Протягом І півріччя 2022 року аудиторами Хмельниччини забезпечено відшкодування втрат майже 7 млн грн та досягнуто економічного ефекту майже 11 млн грн

Фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом І півріччя 2022 року за результатами проведених ревізій виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 75 млн грн.

11:22 29.07.2022

Представники громад Хмельниччини взяли участь у спільній нараді АМУ та Держказначейства

27 липня Асоціація міст України спільно з Державною казначейською службою України провела вебінар з питань казначейського обслуговування місцевих бюджетів. В онлайн нараді взяли  участь 1112 керівників структурних підрозділів органів місцевого самоврядування.

16:35 28.07.2022

Ботулізм: у чому небезпека  та як запобігти хворобі?

Ботулізм: у чому небезпека та як запобігти хворобі?

  За 6 місяців 2022 року у Хмельницькій області було зафіксовано 1 випадок ботулізму. Інцидент трапився ще у січні: пацієнт, котрий споживав свинний паштет домашнього приготування, після суттєвого погіршення стану здоров`я звернувся за допомогою до Волочиської ЦРЛ. Тоді, на щастя, лікарі змогли йому допомогти. Адже ботулізм — це харчове отруєння, що може призвести до тяжких наслідків. Водночас, у більшості випадків вдасться уникнути ботулізму, якщо дотримуватися простих харчових правил.

16:31 28.07.2022

Грошова допомога для членів сім’ї військовослужбовця: розмір та порядок отримання

П’ятий місяць в Україні триває повномасштабна російсько-українська війна. Українські військовослужбовці героїчно обороняють рідну землю, але, на жаль, не буває воєн без жертв, тож ми втрачаємо наших героїв.

16:31 28.07.2022

Правець: небезпека та шляхи запобігання

  Війна — ідеальне середовище для поширення правця — небезпечного інфекційного захворювання. Смертність від нього сягає 70%.        Бактерії, що спричиняють правець, живуть у ґрунті, пилу та шлунково-кишковому тракті тварин. Інфікуватися можна навіть через невелику подряпину.   Головне запам’ятати: найкращим способом захисту від правця є вакцинація.

16:26 28.07.2022

Прощання з Героєм

Сьогодні 22 липня  в селі Печеськи  Лісовогринівецької ТГ  відбулася церемонія прощання із загиблим воїном, захисником, героєм - Іваном Солов’єм . 13 липня військовий загинув у Запорізькій області. Йому було 45 років. Народився і проживав Іван в селі Печеськи  Лісовогринівецької ТГ.  Наш герой навчався  в ВПУ № 4 , після закінчення якого був призваний до лав Збройних сил України на строкову службу у місто Десна . Потім працював будівельником в м. Хмельницький. З 2015 року  Іван був мобілізований до лав Збройних сил України. Був учасником АТО. Проходив службу на позиціях у м. Горлівка, Зайцево.

15:44 22.07.2022

Екстрена вакцинація: правець

Пропонуємо серію матеріалів про екстрену вакцинацію, щоб знати як захистити себе навіть після контакту зі збудником інфекції. В Україні екстрену вакцинацію можна зробити від правця, сказу, кору, вітрянки, дифтерії, гепатитів А та В. Дізнавайтесь, що зробити, якщо був контакт з хворим, вкусив собака чи є ризик зараження правцем?

11:12 19.07.2022