Новини пенсійного фонду

БІЛЬШІСТЬ СУБСИДІЙ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД БУДЕ ПРИЗНАЧЕНО АВТОМАТИЧНО

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується:

12:17:47 15.09.2023

ЧИ БУДЕ ЗАРАХОВАНО СПЛАЧЕНИЙ ДОБРОВІЛЬНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ВНЕСОК, ЯКЩО ПРИ УКЛАДЕННІ ДОГОВОРУ ЛЮДИНА ПОМИЛИЛАСЬ В НАПИСАННІ ПРІЗВИЩА?

Якщо при укладенні договору приєднання людина зробила помилку в прізвищі, але при цьому правильно вказала інші реквізити, які дозволяють ідентифікувати особу, за яку проводиться платіж: реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію і номер паспорта, – такий платіж буде враховано при розрахунку майбутньої пенсії.

12:16:54 15.09.2023

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ ВІДНОВИТИ ВТРАЧЕНЕ ЧИ ПОШКОДЖЕНЕ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ?

Пенсійне посвідчення – документ, що підтверджує призначення пенсії.  Якщо втрачено/пошкоджено пенсійне посвідчення, пенсіонер може отримати новий документ. Для цього потрібно подати заяву на виготовлення нового пенсійного посвідчення.

12:16:30 15.09.2023

З СІЧНЯ ПО СЕРПЕНЬ 2023 РОКУ НЕ ПРАЦЮВАВ, А З 3 ВЕРЕСНЯ ОТРИМУЮ ПЕНСІЮ ЗА ВІКОМ. КОЛИ МОЖУ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ?

Якщо на час звернення за призначенням житлової субсидії людина є непрацюючим пенсіонером, який в останньому місяці періоду, за який враховуються доходи (два квартали, що передують місяцю, попередньому до місяця звернення) не мав інших доходів, крім пенсії, середньомісячний сукупний дохід розраховується відповідно до пункту 37 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848.

12:16:17 15.09.2023

Я ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ У КВАРТИРІ САМ. ЧИ ПРИЗНАЧАТЬ МЕНІ СУБСИДІЮ, ЯКЩО ОСОБОВІ РАХУНКИ ЗІ СПЛАТИ ЖКП ВІДКРИТО НА ЛЮДИНУ, ЯКА НАРАЗІ ЗА ЦІЄЮ АДРЕСОЮ НЕ ПРОЖИВАЄ?

Призначать, оскільки субсидія призначається одному із членів домогосподарства, зокрема з тих, хто зареєстрований (задекларований) в житловому приміщенні (будинку) (пункт 22 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

12:15:01 15.09.2023

ПЕНСІЯ ПО ІНВАЛІДНОСТІ

Призначається особам, яким установлено інвалідність. Причина, група, час настання інвалідності, строк, на який вона встановлюється, визначаються органом медико-соціальної експертизи

15:47:55 13.09.2023